Historie koncertů od listopadu 1995

Vložil: administrator, 15. Duben 2008 - 22:00

Luďa se tuhle vytasil s tím, že celkem svědomitě archivuje termíny a místa našich koncertů od doby, kdy se k nám přidal. Čili od podzimu 1995. Předtím to nikoho nenapadlo dělat, protože prostě takovou úchylkou nikdo jinej v souboru nikdy netrpěl.

 

1995  

2.11. Praha, Delta + Tomato Juice
3.11. Praha,  Ladronka + Traband, Mikiho Pupík, Čercheň
9.11. Praha, Opatov, Mamut
16.11. Praha, Batalion
17.11. Praha,  Mlejn + Piráti
17.11. Praha,  Batalion
23.11. Praha, Prosek + Traband
2.12. Praha, Delta + Všude pozdě, Vzhůru nohama
8.12. Praha, Mlejn + Here, Toaen
16.12. Praha, Klamovka + Traband

 

1996

5.1. Praha, Opatov, Mamut + Mikiho pupík
12.1. Praha,  Mlejn + Traband, Panenka Klaus Barbie
17.1. Praha,  Opatov,  Mamut + Tony Ducháček a Garage
26.1. Praha,  Mlejn + ZNC
2.2. Praha,  Classic
28.2. Plzeň,  Divadlo Pod Lampou + ZNC
14.3. Praha,  Opatov,  Mamut + Rybičky v komatu
23.3. Praha,  Mlejn + Traband, Zlá žena, Tři čutory
30.3. Praha,  Lucerna bar + Paviáni, Vinohrady
13.4. Praha,  Mlejn + Trabant, Legacy, ........
17.4. Praha,  Prosek + Traband
18.4. Praha,  Batalion + Všude pozdě, ...........
23.4. Praha,  kolejní kaple Roháčova 66 + PPLP, Chudák paní Blažková
25.4. Plzeň, Divadlo Pod Lampou + Panickej strach, The End of Colours
3.5. Praha,  Klamovka + Na holou
10.5. Praha, Mlejn + Panenka Klaus Barbie, Čelní náraz
14.6. Praha, Delta + Všude pozdě
20.6. Praha,  Mlejn + Panenka Klaus Barbie, Traband, Mikiho pupík
28.6. Praha,  Rockový mišmaš – Roztyly + Mikiho pupík, V. T. Marvin, Prezideath, Všude pozdě, .....
4.7. Praha, Batalion
1.10. Plzeň, Jam + Tycho de Brahe
4.10. Praha,  Cibulka + Jim Čert, Rudovous
12.10. Puchlovice + N.V.Ú
1.11. Plzeň, Hifi klub
6.11. Praha, koleje Trója + Vzhůru nohama, Sdružení rodičů a přátel ropy
9.11. Plzeň,  Divadlo Pod Lampou + Kudy kam
10.11. Praha, Cibulka + Zuby nehty, Pod Černý vrch, .........
14.12. Plzeň,  Pod kopcem
20.12. Praha, Klamovka

 

1997

10.1. Praha, Delta + V. T. Marvin
18.1. Plzeň, Céčko + Chaprál Crazy Plesk, Pozor schod
23.1. Praha,  Újezd + Rybičky v komatu
15.2. Plzeň, Céčko + Tři sestry
19.2. Praha,  Futurum + Babiččino údolí
7.3. Praha, Delta + Všude pozdě
13.3. Plzeň, Céčko + Totální nasazení
28.3. Praha, Klein + Traband, Původní Bureš, Rybičky v komatu
10.4. Praha,  Batalion + Traband, ………
25.4. Plzeň, Jambáč
8.5. Praha, Delta + Všude pozdě
9.5. Roudnice nad Labem – Pod lípou + Invalidní důchod, Crux, Dr. Devery, ………
22.5. Plzeň, Divadlo Pod Lampou + Disharmonici
23.5. Ústí nad Labem, Klub 4 + Tři sestry
27.5. Praha, klub C Suchdol + Traband, Tři čutory, V. T. Marvin
30.5. Slaný, klub Metro + Kopnout
31.5. Mnichovice, Cibulkovi + Panenka Klaus Barbie
6.6. Plzeň, Jambáč + Panenka Klaus Barbie
7.6. Cetoraz,  sraz motorkářů + Tři sestry, Lety mimo
28.6. Praha, Mlejn + V. T. Marvin, Panenka Klaus Barbie, Sun Beach, Původní Bureš, ....
17.10. Praha, Delta + Všude pozdě
23.10. Praha, Vzducholoď + Panoptikum
25.10. Třemošnice,  kulturní dům + Tři sestry, ......
13.11. Plzeň, Lochotínský pavilon + Disharmonici, Vodotrysk
19.11. Praha, Batalion + Panenka Klaus Barbie, Kopnout
5.12. Plzeň, Céčko + Totální nasazení, Disharmonici
6.12. Praha, Cibulka + Jim Čert, Rudovous, ......
19.12. Plzeň, Hifi klub
20.12. Praha, Mlejn + V. T. Marvin, Totální nasazení
22.12. Brno, Fan favorit + Tři sestry

 

1998

20.3. Praha, Batalion + Kopnout
10.4. Praha, Mlejn + Panenka Klaus Barbie, ....
8.5. Plzeň, Céčko + Tři sestry
9.5. Čepřovice, kulturní dům + Tři sestry
15.5. Praha, Mlejn + Všude pozdě, Neočekávaný dýchánek
29.5. Praha, Modřany,  Krok
6.6. Cetoraz,  sraz motorkářů + Tři sestry, Lety mimo, .......
12.6. Toužim, sokolovna + Tři sestry
13.6. Kaznějov, kulturní dům + Tři sestry
2.7. Plzeň, Céčko + Jaksi taksi, Perpetum debile
17.7. Strašice, Koupák + Zuby nehty
23.10. České Budějovice, Mondo + Piknik
30.10. Praha,  Akropolis – malá scéna + Kopnout, Původní Bureš
5.12. Praha, Delta + V. T. Marvin, Dejvice
12.12. Klatovy,  Metro + Antabus
18.12. Plzeň, Céčko + Bradavice, Jaksi taksi

 

1999

13.2. Praha, Mlejn
17.3. Plzeň, V pasti
12.5. Praha,  hřiště koleje Jižní město + Tři sestry, ....
28.5. Praha,  Mlejn
29.5. Boskovice,  klub Sklepy
5.6. Plzeň, festival – louka u sv. Jiřího + ....
5.6. Cetoraz, letní scéna + Tři sestry, ....
9.6. Praha, Delta + Původní Bureš, Šántí
11.6. České Budějovice,  klub Mondo + .....
25.6. Mělník, zimní stadion + Tři sestry, ....
26.6. Praha, Subtera + Pampelišky, ,...
15.10. Praha,  Skanzen
10.12. Praha, Skořepka

 

2000

11.2. Praha, Mlejn
24.6. Hradištko, hájovna
30.6. Praha, Mlejn, venkovní scéna + ZNC, Traband, ....
29.9. Praha, Mlejn + Kopnout, M.Z.H
7.10. Černošice – u Filipa + Butána Jána

 

2001

13.1. Plzeň, Saloon
16.1. Praha, Na Slamníku + Tři čutory
9.3. Praha, Mlejn + Kopnout
15.3. Praha, Rock Café + Tři čutory
15.5. Praha, Kain + Butána Jána
8.6. Praha, Mlejn + V. T. Marvin, Tři čutory, ....

 

2002

9.3. Slaný,  klub Milenium + Deratizéři, Dámy a pánové
24.5. Praha, Mlejn + Původní Bureš, Model 77
27.7. Černošice , u Filipa
27.7. Praha, Strahov – hřiště + V. T. Marvin
31.10. Praha, klub 007 + 158, V. T. Marvin, Tři čutory, ...

 

2003

30.10. Praha, klub 007 + 158, P.S., Tři čutory, ...

 

2004

15.5. Praha,  Harfa + Tři čutory, P.S.
14.10. Praha,  Harfa + Tři čutory, ...

 

2005

30.4. Machov, U Lidmanů + OTK, Lixius
28.5. Bělá pod Pradědem – festival + ...
26.10. Praha, Harfa + Psycho trippers, Strom, ...
16.12. Kostelec nad Černými lesy, klub Barák + Herr U-Bahn, Compromis

 

2006

4.3. Praha, Harfa + ...

 

2007

10.6. Praha, Sananim
23.6. Praha, Hlubočepy – hřiště + V. T. Marvin
20.7. Praha,  Strahov – hřiště + V. T. Marvin
22.12. Praha,  Na hrádku + V. T. Marvin

 

2008

10.5. Praha, Rock Cafe + Kava Kava
21.6. Kostelec nad Černými lesy, klub Barák (Kuláčova svatba) + Herr U-Bahn, Děti deště, Druling Banjos
19.9. Praha, Dobeška (překvapivá oslava Milčovy čtyřicítky) + STP + Majklův strýček
4.10. Praha, Na Hrádku +Druling Banjos

 

2009

16.1. Nad Viktorkou, Praha + Las Mantequillas
31.1. Mutěnice, Eden + Yantar + Like fool + Second End
14.3. Praha, Bažina + MZH + Herr U-Bahn + 158
14.4. Kostelec nad Černými lesy, klub Barák + Las Mantequillas + AkcePraha + Prasklep
31.5. Na Staré Sokolovně
17.7. Růžená - Josého narozeniny

 

2010

13.2. Na Bábě, Praha + Las Mantequillas
20.3. Kulikovský Mlýn, Plzeň + Krutá bída
27.5. Kaštan, Praha + Defenestrace 77
25.6. Slamník, Praha + Flaming Wheel
16.10. Teplýšovice + Defenestrace 77, Adostband, Lemroucha, Ruce Nohy

 

2011

11.3. Kaštan, Praha + Igelit & Contingent
24. 3. Akropolis, Praha + Tři sestry
21. 4.  Pátá kolona + Noční směna
21. 5. Kostelec nad Černými lesy, klub Barák + Prasklep
27.5. Růžená - festival Růženské jaro + Mnozí
4. 6. Kunice + Michael's Uncle, Jinovatka
11. 6. U Datumu + V.T. MARVIN, In Public Ill, Cripplekorps, Sex Deviants
18. 6. U Koziček + Igelit & Contingent
25. 6. Chotěšov + DARK ANGELS, Defenestrace77, Spolčení hlupců, Halwa, Homar
23. 7. Růžená + Roses
4. 9. Hostivice + Zlatý orel, Hluboké nedorozumění, Žalman a spol
24. 9. Marjána + P.S., Akce Praha
31. 10. 007, Praha - Halloween + The Hell + Scvrklej mozek + Los Perros Del Frýba
5. 11. Kaštan, Praha + Defenestrace 77
11. 11. Kostelec nad Černými lesy, klub Barák + Derer Band

 

 

2012

27. 2. Praha, Vagon + Rudovous
30. 3. Praha, Kaštan + Prasklep
19. 5. Praha, U Koziček + Igelit & Contingent + Defenestrace 77
16. 6. Praha, Modrá vopice + EE + MZH - Veroničina oslava
23. 6. Chotěšov + mnozí
27. 7. Milín - Old Punk Fest + mnozí
18. 8. Praha  Strahov - U Datumu - Edova svatba + V. T. Marvin + Tři čutory + hosté
28. 9. Poteplí  + PS
2. 11. Kostelec, klub Barák + Derer Band
3. 11. Praha - 007 + Igelit & Contingent + Punktofell

 

2013

21. 2. Praha, Futurum + V. T. Marvin + Pankrot + Jurij Andropov + Akce Praha + Alaverdi
15. 4. Praha, U prince Miroslava
26. 4. Praha, U Tvrze (Chodov) + Central Therapy
24. 5. Praha, Kaštan + Původní Bureš
15. 6. Praha, U koziček + Igelit & Contingent + Punktofel
12. 10. Kostelec, klub Barák  + Tři čutory + Herr U-Bahn + PS
24. 10. Praha, Café v lese, Marie 40 + P.S. + Tři čutory
26. 10. Praha, 007 + Igelit & Contingent
19. 11. Praha, chráněné bydlení v Krči
 

2014

26. 4. Praha, Voják + Igelit & Contingent
20. 5. Praha, Kain + In-Out
31. 5. Kostelec, Barák + Prasklep + JScream
30. 8. Praha, Voják + V. T. Marvin + Igelit & Contingent + Zputnik+ Yuri Andropov Experience
3. 10. Praha, Dobeška, Tonda 40 + Cézarovy kanady
5. 11. Praha, chráněné bydlení v Krči
7. 11. Praha, Thirsty Dock
5. 12. Praha, U Rafa + Malá bílá vrána

2015

30. 1. Praha, Kaštan + Central Therapy
21. 3. Praha, Dejvické nádraží + Prasklep + Tři čutory + Los Peros Del Frýba
22.5. Praha, bývalé nádraží Bubeneč
4. 6. Praha, chráněné bydlení v Krči + travesti show
6. 6. Louny, rozhledna + Flower Cover + Traffic Jam
17. 7. Poteplí, Krmelec + Mike McNulty
28. 8. Praha, Holešovice - svatba
23. 10. Praha, Kaštan + E. D. O.

2016

19. 3. Louňovice - Janiny narozeniny
9. 4. Praha, Thirsty Dock
24. 4. Praha, Kaštan + Vycpaná Dáša
16. 6. Praha, Radlická kulturní sportovna - Katčiny narozky
18. 6. Dobruška - Dobruškafest
26. 8. Praha, Dr. Voják + E.D.O. + Prasklep + Bikini karneval
11. 11. Kostelec, Barák + Prasklep + Blikající miminko - Rollbovy narozeniny
16. 11. Praha, Kaštan + Budulínek
2. 12. Praha, Thirsty Dock

2017

28. 1. Český Krumlov, Club Museum Czech Underground + Caesarovy Kanady
25. 2. Rokycany, U Pardála + Budulínek + Nástroj snahy
21. 4. Prosečnice
22. 4. Praha, Dejvické nádraží + Central Therapy
6. 5. Praha, Na staré sokolovně - Veroniky narozky + E.D.O., Krucipysk, Zóna A
2. 6. Praha, Kaštan + Vycpaná Dáša
1. 9. Praha, Dr. Voják + E.D.O. + Los Peros Del Frýba + Bikini karneval
14. 10. Český Krumlov, Club Museum Czech Underground + Caesarovy Kanady + Sklopné stolky